Titanic

Stout

Titanic

Stout

Plato 12°

IBU 46

Jungtinė Karalystė

4.5% 0,5 L

Plato 12°

IBU 46

Kavos, aštrus apynių ir deginto salyklo aromatas. Skonis saldus, jaučiamas skrudintas salyklas ir sausas kartumas pabaigoje.


Spalva:

Su kuo dera:

  • Ant grotelių kepti patiekalaiAnt grotelių kepti patiekalai
  • Jūrų gėrybėsJūrų gėrybės
  • PicaPica
  • Mėlynieji sūriaiMėlynieji sūriai

Apdovanojimai:

CAMRA West Midlands 2009, 2011, 2014, 2015 – auksas (metų stauto kategorija)

 

Tinkamos taurės:

  • [:lt]Siaurėjanti į viršų taurė[:en]SnifterSiaurėjanti į viršų taurė
    (angl. Snifter)
  • [:lt]Angliškoji pinta[:en]English pintAngliškoji pinta
    (angl. English pint)

Legenda

 

„Titanic“ alaus darykla įkurta 1985 metais Angijoje, Burslem mieste. Tai buvo brolių Deivo ir Keito Bottų šeimos verslas, kuriuo siekta gaminti tikrai gerą alų vietiniams gyventojams. Garsiojo laivo „Titanic” kapitonas Edward Smith buvo kilęs iš tos vietovės, tad kompanija taip pavadinta jo garbei.
Naudodama tik pačius geriausius ingredientus, „Titanic“ alaus darykla viršijo visus gamybos lūkesčius dar ankstyvos gamybos stadijoje ir ėmė gaminti net po 2.3 milijonus pintų alaus per metus. Didžiausia sėkmės paslaptis – kokybė. Būtent šiam gamybos aspektui broliai skyrė daugiausia dėmesio, nes tikėjo, kad tradiciniam šalies gėrimui reikia skirti tiek pat dėmesio, kiek prancūzai skiria vynui. Griežtai veikianti Didžiosios Britanijos biurokratinė sistema dažnai užverdavo galimybes potencialiems klientams, norintiems įsigyti „Titanic“ alaus, todėl turėjo prabėgti daugybė metų, kol pavyko surasti lengvesnius kelius vartotojams visame pasaulyje pasiekti.

F